О назначении Сапарбаева Б.М. Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 27 августа 2007 года N 393
Назначить Сапарбаева Бердибека Машбековича Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Б.М.Сапарбаевтың Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 27 тамыздағы N 393 Жарлығы
Бердібек Машбекұлы Сапарбаев Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті