О внесении дополнений и изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2006 года № 166
Указ Президента Республики Казахстан от 21 сентября 2007 года № 414. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 августа 2011 года № 139
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 12.08.2011 № 139.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2006 года N 166 "О вопросах Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 30, ст. 320) следующие дополнения и изменения:
в  Положении об Агентстве Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 10:
дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) аккредитацию участников финансового центра;";
подпункт 9) исключить;
дополнить подпунктами 10) и 11) следующего содержания:
"10) разработка и реализация мероприятий по развитию финансового центра;
11) содействие улучшению инфраструктуры рынка ценных бумаг.";
в пункте 11:
дополнить подпунктами 1-1) и 2-1) следующего содержания:
"1-1) выдавать свидетельства об аккредитации в качестве участника финансового центра;";
"2-1) утверждать Правила аккредитации в качестве участника финансового центра;";
в подпункте 8) слова "в порядке, установленном бюджетным законодательством" заменить словами "в размере и порядке, установленных Правительством";
в пункте 17:
дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) представляет Агентство в государственных органах и организациях в соответствии с законодательством Республики Казахстан;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) осуществляет прием на работу, перевод работника и расторжение трудового договора в соответствии с законодательством Республики Казахстан;";
в подпункте 7) после слова "утверждает" дополнить словами "регламент работы и";
дополнить подпунктом 7-1) следующего содержания:
"7-1) утверждает положение о коллегии Агентства и определяет ее состав;";
структуру Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы, утвержденную вышеназванным Указом, дополнить строкой следующего содержания:
"Управление координации - представительство (город Астана)".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 28 тамыздағы N 166 Жарлығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 21 қыркүйектегі N 414 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 12 тамыздағы № 139 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.08.12 N 139  Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 28 тамыздағы N 166 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 30, 320-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі туралы ережеде:
10-тармақта:
мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) қаржы орталығына қатысушыларды аккредиттеу;";
9) тармақша алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 10) және 11) тармақшалармен толықтырылсын:
"10) қаржы орталығын дамыту жөніндегі іс-шараларды әзірлеу және іске асыру;
11) бағалы қағаздар нарығының инфрақұрылымын жақсартуға жәрдемдесу.";
11-тармақта:
мынадай мазмұндағы 1-1) және 2-1) тармақшалармен толықтырылсын:
"1-1) қаржы орталығына қатысушы ретінде аккредиттелу туралы куәліктер беру;";
"2-1) Қаржы орталығына қатысушы ретінде аккредиттеу ережесін бекіту;";
8) тармақшада "бюджет заңнамасында белгіленген тәртіппен" деген сөздер "Үкіметі белгілеген мөлшерде және тәртіппен" деген сөздермен ауыстырылсын;
17-тармақта:
мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік органдарда және ұйымдарда Агенттік атынан өкілдік етеді;";
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қызметкерді жұмысқа қабылдауды, ауыстыруды және еңбек шартын бұзуды жүзеге асырады;";
7) тармақшада "Агенттіктің" деген сөзден кейін "жұмыс регламентін және" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 7-1) тармақшамен толықтырылсын:
"7-1) Агенттіктің алқасы туралы ережені бекітеді және оның құрамын анықтайды;";
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің құрылымы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Үйлестіру басқармасы - өкілдік (Астана қаласы)".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті