О назначении Мурзамадиевой М.С. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Королевстве Нидерландов
Указ Президента Республики Казахстан от 2 октября 2007 года N 418
Назначить Мурзамадиеву Майнуру Саветовну Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Королевстве Нидерландов.
Президент
Республики Казахстан

М.С.Мырзамадиеваны Қазақстан Республикасының Нидерланд Корольдігіндегі Төтенше және Өкілетті Елшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 2 қазандағы N 418 Жарлығы
Майнұра Советқызы Мырзамадиева Қазақстан Республикасының Нидерланд Корольдігіндегі Төтенше және Өкілетті Елшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті