О Шукпутове A.M.
Указ Президента Республики Казахстан от 15 октября 2007 года N 424
Освободить Шукпутова Андаря Маулешевича от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Азербайджанской Республике, Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Грузии по совместительству в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан

А.М.Шоқпытов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 15 қазандағы N 424 Жарлығы
Андар Мәулешұлы Шоқпытов басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасының Әзірбайжан Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі қызметінен, Қазақстан Республикасының Грузиядағы Төтенше және Өкілетті Елшісі міндетін қоса атқарушы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті