О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1508
Указ Президента Республики Казахстан от 13 ноября 2007 года N 435
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1508 "О квоте иммиграции оралманов на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 51, ст. 674; 2006 г., N 42, ст. 456) следующее изменение:
приложение 3 к названному Указу исключить.
2. Правительству Республики Казахстан в месячный срок распределить квоту иммиграции оралманов на 2007 год по областям (городу республиканского значения, столице).
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1508 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қарашадағы N 435 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
1. "Оралмандардың 2005-2007 жылдарға арналған көшіп келу квотасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1508  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 51, 674-құжат; 2006 ж., N 42, 456-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған Жарлыққа 3-қосымша алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі бір ай мерзімде оралмандардың 2007 жылға арналған көшіп келу квотасын облыстар (республикалық маңызы бар қала, астана) бойынша бөлсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті