О внесении дополнений и изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 27 ноября 2007 года N 446. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
(выписка)
В соответствии с пунктом 4 Указа Президента Республики Казахстан от 27 июля 2007 года N 372 "О статусе и полномочиях ответственного секретаря центрального исполнительного органа Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в некоторые указы Президента Республики Казахстан следующие дополнения и изменения:
1) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016);
2) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016);
3) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016);
4) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016);
5) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016);
6) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 151 (вводится в действие с 01.01.2016);
7) в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 19, ст. 234; N 33, ст. 439; 2005 г., N 27, ст. 329; N 30, ст. 380; 2006 г., N 23, ст. 229; N 38, ст. 420; N 39, ст. 429):
в приложении 1 к названному Указу:
после строки:
"Специальные 7,13 7,49 7,84 8,20 8,56 8,77 8,98 9,20 9,41 9,48 9,63
представители
Президента
Республики
Казахстан "
дополнить строками следующего содержания:
"Ответственный 7,13 7,49 7,84 8,20 8,56 8,77 8,98 9,20 9,41 9,48 9,63
секретарь
министерства
Ответственный 6,57 6,90 7,23 7,56 7,88 8,08 8,28 8,48 8,67 8,74 8,87
секретарь
агентства, не
входящего в
состав
Правительства
Республики Казахстан ";
8) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016);
9) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 153 (вводится в действие с 01.01.2016);
10) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 156 (вводится в действие с 01.01.2016).

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 27 қарашадағы N 446 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті мен
Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
(үзінді)
"Қазақстан Республикасы орталық атқарушы органының жауапты хатшысының мәртебесі мен өкілеттіктері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 27 шілдедегі N 372 Жарлығының 4-тармағынасәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі);
2) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі);
3) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі);
4) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі);
5) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі);
6) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 151 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі);
7) "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкінің сметасы (бюджеті) есебінен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің бірыңғай жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 19, 234-құжат; N 33, 439-құжат; 2005 ж., N 27, 329-құжат; N 30, 380-құжат; 2006 ж., N 23, 229-құжат; N 38, 420-құжат; N 39, 429-құжат):
аталған Жарлыққа 1-қосымшада:
"Қазақстан 7,13 7,49 7,84 8,20 8,56 8,77 8,98 9,20 9,41
Республикасы 9,48 9,63"
Президентінің
арнаулы өкілдері
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Министрлік- 7,13 7,49 7,84 8,20 8,56 8,77 8,98 9,20 9,41
тің жауапты 9,48 9,63
хатшысы
Қазақстан 6,57 6,90 7,23 7,56 7,88 8,08 8,28 8,48 8,67
Республикасы 8,74 8,87";
Үкіметінің
құрамына
кірмейтін
агенттіктің
жауапты хатшысы
8) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі);
9) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 153 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі);
10) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 N 156 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными Указами Президента РК 29.12.2015 № 151 (вводится в действие с 01.01.2016); от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016); от 29.12.2015 № 153 (вводится в действие с 01.01.2016); от 29.12.2015 № 156 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Настоящий Указ вводится в действие с 28 октября 2007 года.
Президент
Республики Казахстан

Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 151 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.12.2015 № 152 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.12.2015 № 153 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.12.2015 N 156 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) Жарлықтарымен.
2. Осы Жарлық 2007 жылғы 28 қазаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті