О назначении Баударбек-Кожатаева Е.К. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Республике Сингапур
Указ Президента Республики Казахстан от 25 января 2008 года N 524
Назначить Баударбек-Кожатаева Ерлана Кенесовича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Республике Сингапур.
Президент
Республики Казахстан

Е.К. Баударбек-Қожатаевты Қазақстан Республикасының Сингапур Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 524 Жарлығы
Ерлан Кеңесұлы Баударбек-Қожатаев Қазақстан Республикасының Сингапур Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті