О присоединении Республики Казахстан к Конвенции о международных гарантиях в отношении подвижного оборудования применительно к авиационным объектам, подписанной в Кейптауне 16 ноября 2001 года
Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2008 года N 559.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Республике Казахстан присоединиться к Конвенции о международных гарантиях в отношении подвижного оборудования применительно к авиационным объектам, подписанной в Кейптауне 16 ноября 2001 года.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 қарашада Кейптаунда қол қойылған Авиациялық объектілерге қолданылатын жылжымалы жабдыққа қатысты халықаралық кепілдіктер туралы конвенцияға қосылу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 25 наурыздағы N 559 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 қарашада Кейптаунда қол қойылған Авиациялық объектілерге қолданылатын жылжымалы жабдыққа қатысты халықаралық кепілдіктер туралы конвенцияға қосылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев