О назначении Куришбаева А.К. Министром сельского хозяйства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2008 года N 568
Назначить Куришбаева Ахылбека Кажигуловича Министром сельского хозяйства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                                               Н. Назарбаев

А.Қ.Күрішбаевты Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі N 568 Жарлығы
Ақылбек Қажығұлұлы Күрішбаев Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті