О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827
Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2008 года N 587. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан в полном объеме и
в республиканской печати в изложении
В соответствии со статьей 4 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 1, ст. 1; 2003 г., N 44, ст. 469; 2007 г., N 18, ст. 197) следующее дополнение:
Перечень профессиональных и иных праздников в Республике Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом, дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"День работников атомной отрасли - 28 сентября".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 12 мамырдағы N 587 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті мен
Үкіметі актілерінің жинағында толық
мәтіні және республикалық баспасөзде
мазмұны жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңының 4-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 3827 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 1, 1-құжат; 2003 ж., N 44, 469-құжат; 2007 ж., N 18, 197-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелердің тізбесі мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Атом саласының қызметкерлері күні - 28 қыркүйек".
2. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев