О назначении на 4 октября 2008 года выборов депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 28 июля 2008 года N 635
Подлежит опубликованию в
республиканской печати
В соответствии с подпунктом 2)  статьи 44  Конституции Республики Казахстан,  статьей 69  Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", в связи с истечением конституционного срока полномочий депутатов Сената Парламента Республики Казахстан, избранных в октябре 2002 года,  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить на 4 октября 2008 года выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан, акимам городов Астаны и Алматы, областей принять меры по организационному, материально-техническому и финансовому обеспечению выборов депутатов Сената Парламента Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан                         Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлауды 2008 жылғы 4 қазанға тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 28 шілдедегі N 635 Жарлығы
Республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Конституциясының  44-бабының  2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының  69-бабына  сәйкес, 2002 жылғы қазанда сайланған Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттары өкілеттіктерінің конституциялық мерзімінің аяқталуына байланысты  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты депутаттарының сайлауы 2008 жылғы 4 қазанға тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі, Астана мен Алматы қалаларының, облыстардың әкімдері Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлауды ұйымдық, материалдық-техникалық және қаржылық қамтамасыз ету жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н. Назарбаев