О внесении изменений в указы Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853 и 18 августа 2003 года N 1166
Указ Президента Республики Казахстан от 19 сентября 2008 года N 657.
Подлежит опубликованию в Собрании актов
Президента и Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) исключен Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681;
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 18 августа 2003 года № 1166 "О создании специальной экономической зоны "Парк информационных технологий" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 33, ст. 322; 2005 г., № 30, ст. 383):
в преамбуле:
слово "экспортоориентированной" заменить словом "конкурентоспособной";
слова "и импортозамещающей" исключить;
в Положении о специальной экономической зоне "Парк информационных технологий", утвержденном вышеназванным Указом:
в абзаце четвертом пункта 2 слово "экспортоориентированных" заменить словом "конкурентоспособных".
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі N 853 және 2003 жылғы 18 тамыздағы N 1166 жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 19 қыркүйектегі N 657 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
Қ АУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) алып тасталды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен;
2) "Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 18 тамыздағы N 1166 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 33, 322-құжат; 2005 ж., N 30, 383-құжат):
кіріспеде:
"экспортқа бағдарланған" деген сөздер "бәсекеге қабілетті" деген сөздермен ауыстырылсын;
"және импорт алмастырушы" деген сөздер алып тасталсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген "Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
2-тармақтың төртінші абзацында "экспортқа бағдарланған" деген сөздер "бәсекеге қабілетті" деген сөздермен ауыстырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
2. Осы Жарлық қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев