О назначении Келимбетова К.Н. председателем правления акционерного общества "Фонд национального благосостояния "СамрукКазына"
Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 670
Назначить Келимбетова Кайрата Нематовича председателем правления акционерного общества "Фонд национального благосостояния "СамрукКазына", освободив от должности Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қ.Н.Келімбетовті "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы N 670 Жарлығы
Қайрат Нематұлы Келімбетов "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев