О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645
Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 722. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681, за исключением абзацев первого и второго пункта 1
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681, за исключением абзацев первого и второго пункта 1.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645 "О создании специальной экономической зоны "Астана - новый город" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 22, ст. 270; 2005 г., № 11, ст. 100; 2007 г., № 4, ст. 50, 2007 г., № 22, ст. 245; 2008 г., № 29, ст. 281) следующие изменения:
в пункте 1 цифры "2010" заменить цифрами "2015";
в Положении о специальной экономической зоне "Астана - новый город", утвержденном вышеназванным Указом:
в абзаце первом пункта 1 слова "на левом берегу реки Ишим" исключить;
в пункте 2 слова "левобережья реки Ишим" заменить словами "города Астаны".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы N 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 722 Жарлығы. 1-тармағының бірінші және екінші абзацтарын қоспағанда, күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Ескерту. 1-тармағының бірінші және екінші абзацтарын қоспағанда, күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Астана - жаңа қала" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы N 645 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 22, 270-құжат; 2005 ж., N 11, 100-құжат; 2007 ж., N 4, 50-құжат; 2007 ж., N 22, 245-құжат; 2008 ж., N 29, 281-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "2010" деген цифрлар "2015" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген "Астана - жаңа қала" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде :
1-тармақтағы "Есіл өзенінің сол жақ жағалауында," деген сөздер алып тасталсын;
2-тармақтағы "Есілдің сол жақ жағалауын" деген сөздер "Астана қаласын" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті      Н. Назарбаев