О назначении Ахметова С.Н. заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 марта 2009 года № 754
Назначить Ахметова Серика Ныгметулы заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от должности министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

С.Н.Ахметовті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 3 наурыздағы N 754 Жарлығы
Серік Нығметұлы Ахметов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                Н. Назарбаев