О назначении Кусаинова А.К. министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 марта 2009 года № 755
Назначить Кусаинова Абельгази Калиакпаровича министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

А.Қ.Құсайыновты Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 3 наурыздағы N 755 Жарлығы
Әбілғазы Қалиақпарұлы Құсайынов Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                Н. Назарбаев