О назначении Баймаганбетова С.Н. Министром внутренних дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2009 года № 785
Назначить Баймаганбетова Серика Нуртаевича Министром внутренних дел Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

С.Н.Баймағамбетовті Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі N 785 Жарлығы
Серік Нұртайұлы Баймағамбетов Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н. Назарбаев