О назначении Джаксыбекова А.Р. министром обороны Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 24 июня 2009 года № 831
Назначить Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича министром обороны Республики Казахстан, освободив от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Российской Федерации.
Президент
Республики Казахстан                            Н. Назарбаев

Ә.Р.Жақсыбековті Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 24 маусымдағы N 831 Жарлығы
Әділбек Рыскелдіұлы Жақсыбеков Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                    Н. Назарбаев