О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года № 523
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июля 2009 года № 850
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года № 523 "О конкурсе по социальной ответственности бизнеса "Парыз" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 3, ст. 36; № 38, ст. 405; № 43, ст. 481) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по присуждению званий лауреатов конкурса по социальной ответственности бизнеса "Парыз", образованной названным Указом:
Абдыкаликову                - Министра труда и социальной защиты
Гульшару Наушаевну            населения Республики Казахстан,
заместителем председателя,
Кусаинова                   - Министра транспорта и коммуникаций
Абельгази Калиакпаровича      Республики Казахстан,
Нукетаеву                   - председателя Комитета по социально-
Динар Жусупалиевну            культурному развитию Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию);
вывести из состава указанной комиссии: Сапарбаева Б.М., Ахметова С.Н., Доскалиева Ж.А.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 523 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 16 шілдедегі N 850 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі "Парыз" конкурсы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы  N 523 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 3, 36-құжат; N 38, 405-құжат; N 43, 481-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен құрылған Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі "Парыз" конкурсының лауреаттары атақтарын беру жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Әбдіқалықова               - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы            халықты әлеуметтік қорғау министрі,
төрағаның орынбасары,
Құсайынов                  - Қазақстан Республикасының Көлік және
Әбілғазы Қалиақпарұлы        коммуникация министрі,
Нүкетаева                  - Қазақстан Республикасы Парламенті
Динар Жүсіпәліқызы           Мәжілісінің Әлеуметтік-мәдени даму
комитетінің төрайымы (келісім бойынша);
көрсетілген комиссияның құрамынан Б.М.Сапарбаев, С.Н.Ахметов, Ж.А.Досқалиев шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев