О переименовании Щучинского района Акмолинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 3 сентября 2009 года № 862
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения местных исполнительных и представительных органов Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Переименовать Щучинский район Акмолинской области в Бурабайский район.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                        Н. Назарбаев

Ақмола облысының Щучье ауданын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 3 қыркүйектегі N 862 Жарлығы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 9-бабына сәйкес және Ақмола облысының жергілікті атқарушы және өкілді органдарының пікірін ескере отырып қаулы етемін:
1. Ақмола облысының Щучье ауданы Бурабай ауданы болып қайта аталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев