О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года № 280
Указ Президента Республики Казахстан от 30 ноября 2009 года № 894. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 29 августа 2014 года № 900
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 29.08.2014 № 900.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
В соответствии с пунктом 2 Указа Президента Республики Казахстан от 22 апреля 2009 года № 793 "О дополнительных мерах по усилению борьбы с преступностью и коррупцией и дальнейшему совершенствованию правоохранительной деятельности в Республике Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года № 280 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 54, ст. 532; 2002 г., № 18, ст. 196; 2003 г., № 9, ст. 92; № 15, ст. 149; 2005 г., № 27, ст. 329; № 37, ст. 508) следующее дополнение:
Положение об Агентстве Республики Казахстан по делам государственной службы, утвержденное названным Указом, дополнить пунктом 16-1 следующего содержания:
"16-1. Председатель Агентства обязан принимать меры по противодействию коррупции и несет за неисполнение или ненадлежащее исполнение этой обязанности установленную законом ответственность.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 3 желтоқсандағы № 280 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 30 қарашадағы № 894 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 900 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 29.08.2014 № 900 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
«Қазақстан Республикасында қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күресті күшейту және құқық қорғау қызметін одан әрі жетілдіру жөніндегі қосымша шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президенті 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 793 Жарлығының 2-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 3 желтоқсандағы № 280 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 54, 532-құжат; 2002 ж., № 18, 196-құжат; 2003 ж., № 9, 92-құжат, № 15, 149-құжат; 2005 ж., № 27, 329-құжат; № 37, 508-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі туралы ережесі, мынадай мазмұндағы 16-1-тармақпен толықтырылсын:
«16-1. Агенттік Төрағасы сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөнінде шаралар қабылдауға міндетті және оған бұл міндетті орындамағаны немесе тиісінше орындамағаны үшін заңмен белгіленген жауапкершілік жүктеледі.».
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                             Н.Назарбаев