О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 30 июня 1998 года № 3985
Указ Президента Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 905
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 30 июня 1998 года № 3985 "Об образовании Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 18, ст. 156; 2000 г., № 17, ст. 168; 2003 г., № 45, ст. 486; 2007 г., № 14, ст. 160) следующие изменения:
в Положении о Совете иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 8 слова ", Заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан" исключить;
в абзаце первом пункта 13 цифры "100" и "25" заменить соответственно цифрами "500" и "125";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Комиссия состоит из четырех представителей с казахстанской стороны и четырех представителей с иностранной стороны.
Членами Комиссии с казахстанской стороны являются по должности: помощник Президента Республики Казахстан (председатель Комиссии), заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан, вице-министр индустрии и торговли Республики Казахстан, первый руководитель рабочего органа Совета (секретарь Комиссии).";
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Заседания Комиссии проводятся не реже одного раза в год. Решения Комиссии принимаются большинством голосов. В случае равного распределения голосов решающим является голос председателя Комиссии.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 30 маусымдағы № 3985 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 905 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасы Президентінің жанында Шетелдік инвесторлар кеңесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 30 маусымдағы № 3985 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 18, 156-құжат; 2000 ж., № 17, 168-құжат; 2003 ж., № 45, 486-құжат; 2007 ж., № 14, 160-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесі туралы ережеде:
8-тармақтағы «Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары,» деген сөздер алынып тасталсын;
13-тармақтың бірінші абзацындағы «100» және «25» деген цифрлар тиісінше «500» және «125» деген цифрлармен ауыстырылсын;
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«18. Комиссия қазақстандық тараптың төрт өкілінен және шетелдік тараптың төрт өкілінен тұрады.
Қазақстандық тараптан Комиссия мүшелері лауазымы бойынша мыналар болып табылады: Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі (Комиссия төрағасы), Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары, Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі, Кеңестің жұмыс органының бірінші басшысы (Комиссия хатшысы).»;
19-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«19. Комиссия отырыстары жылына кемінде бір рет өткізіледі. Комиссияның шешімдері көпшілік дауыспен қабылданады. Дауыстар тең бөлінген жағдайда Комиссия төрағасының даусы шешуші болып табылады.».
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев