О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года № 839
Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 2010 года № 1099
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года № 839 «Об образовании Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 10, ст. 92; № 32, ст. 339; 2003 г., № 9, ст. 92; 2004 г., № 14, ст. 171; № 51, ст. 671; 2005 г., № 43, ст. 573; 2006 г., № 35, ст. 374; 2007 г., № 3, ст. 36, № 24, ст. 268; 2008 г., № 4, ст. 43; № 20, ст. 182; № 42, ст. 465, 2009 г., № 10, ст. 48; № 27-28, ст. 234; № 59, ст. 510) следующие изменения:
в составе Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией, утвержденном вышеназванным Указом:
строки:
«Донаков                    - заместитель Руководителя Администрации
Талгат Советбекович           Президента Республики Казахстан,
заместитель председателя»,
«Тажин                      - помощник Президента - Секретарь Совета
Марат Муханбетказинович       Безопасности Республики Казахстан»
изложить в следующей редакции:
«Донаков                    - заместитель Руководителя Администрации
Талгат Советбекович           Президента Республики Казахстан»,
«Тажин                      - помощник Президента - Секретарь Совета
Марат Муханбетказинович       Безопасности Республики Казахстан,
заместитель председателя».
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 2 сәуірдегі № 839 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 11 қарашадағы № 1099 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасы Президентінің жанынан Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 2 сәуірдегі № 839 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 10, 92-құжат; № 32, 339-құжат; 2003 ж., № 9, 92-құжат; 2004 ж., № 14, 171-құжат; № 51, 671-құжат; 2005 ж., № 43, 573-құжат; 2006 ж., № 35, 374-құжат; 2007 ж., № 3, 36-құжат, № 24, 268-құжат; 2008 ж., № 4, 43-құжат, № 20, 182-құжат; № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 10, 48-құжат, № 27-28, 234-құжат; № 59, 510-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес мәселелері жөніндегі комиссияның құрамындағы:
мына:
«Донақов                   Қазақстан Республикасы Президенті
Талғат Советбекұлы         Әкімшілігі Басшысының орынбасары,
төрағаның орынбасары»,
«Тәжин                     Қазақстан Республикасы Президентінің
Марат Мұханбетқазыұлы      көмекшісі-Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Донақов                   Қазақстан Республикасы Президенті
Талғат Советбекұлы         Әкімшілігі Басшысының орынбасары»,
«Тәжин                     Қазақстан Республикасы Президентінің
Марат Мұханбетқазыұлы      көмекшісі-Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы,
төрағаның орынбасары».
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев