О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года № 19
Указ Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1122
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года № 19 "О проведении отчетов акимов перед маслихатами" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 2, ст. 9) следующее изменение:
в пункте 1 слова "не реже одного раза в полугодие" заменить словами "один раз в год".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы № 19 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1122 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Әкімдіктердің мәслихаттар алдында есеп беруін өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы № 19 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ, 2006 ж., № 2, 9-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "кемінде жарты жылда бір рет" деген сөздер "жылына бір рет" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев