О назначении Кул-Мухаммеда М.А. Министром культуры Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2010 года № 941
Назначить Кул-Мухаммеда Мухтара Абрарулы Министром культуры Республики Казахстан, освободив от должности Министра культуры и информации Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

М.А. Құл-Мұхаммедті Қазақстан Республикасының Мәдениет министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 12 наурыздағы № 941 Жарлығы
Мұхтар Абрарұлы Құл-Мұхаммед Қазақстан Республикасының Мәдениет министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев