О внесении изменений и дополнения в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 9 апреля 2010 года № 970
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 21 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения и дополнение в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 1, ст. 2; 2000 г., № 54, ст. 593; 2001 г., № 1-2, ст. 2; № 4-5, ст. 43; 2002 г., № 26, ст. 272; № 45, ст. 445; 2003 г., № 12, ст. 130; № 16, ст. 160; 2004 г., № 13, ст. 166; № 21, ст. 267; № 27, ст. 344; № 48, ст. 590; 2005 г., № 16, ст. 189; № 27, ст. 329; № 30, ст. 380; № 49, ст. 623; 2006 г., № 7, ст. 50; № 26, ст. 264; № 28, ст. 299; № 30, ст. 320; 2007 г., № 30, ст. 330; № 33, ст. 361; 2008 г., № 10, ст. 105; 2009 г., № 5, ст. 13):
в приложении 2 к вышеназванному Указу:
в строке "Прокуратура Республики Казахстан" цифры "5921" заменить цифрами "6281";
в строке "Генеральная прокуратура" цифры "289" заменить цифрами "338";
в строке "Органы Прокуратуры" цифры "4861" заменить цифрами "5171";
в строке "Комитет по правовой статистике и специальным учетам" цифры "117" заменить цифрами "118";
приложение 3 к вышеназванному Указу изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу;
2) утратил силу Указом Президента РК от 22.09.2010 № 1066.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 9 апреля 2010 года № 970
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 22 января 1999 года № 29
ЛИМИТ
штатной численности Комитета по судебному администрированию
при Верховном Суде Республики Казахстан
Комитет по судебному администрированию                        64
при Верховном Суде Республики Казахстан
Администраторы судов в гг. Астане и Алматы, областях,         8432
из них:
аппараты администраторов судов, канцелярии областных          3251
и приравненных к ним судов, судебные исполнители
канцелярии районных и приравненных к ним судов                4484
судебные приставы                                             697
ЛИМИТ
штатной численности судей местных судов
Республики Казахстан
Судьи областных и приравненных к ним судов                    574
Судьи районных и приравненных к ним судов                     1945

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 970 Жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 21-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мына жарлықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 29 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 1, 2-құжат; 2000 ж., № 54, 593-құжат; 2001 ж., № 1-2, 2-құжат; № 4-5, 43-құжат; 2002 ж., № 26, 272-құжат; № 45, 445-құжат; 2003 ж., № 12, 130-құжат; № 16, 160-құжат; 2004 ж., № 13, 166-құжат; № 21, 267-құжат; № 27, 344-құжат; № 48, 590-құжат; 2005 ж., № 16, 189-құжат; № 27, 329-құжат; № 30, 380-құжат; № 49, 623-құжат; 2006 ж., № 7, 50-құжат; № 26, 264-құжат; № 28, 299-құжат; № 30, 320-құжат; 2007 ж., № 30, 330-құжат; № 33, 361-құжат; 2008 ж., № 10, 105-құжат; 2009 ж., № 5, 13-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықтың 2-қосымшасына:
"Қазақстан Республикасының прокуратурасы" деген жолдағы "5921" деген цифрлар "6281" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Бас прокуратура" деген жолдағы "289" деген цифрлар "338" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Прокуратура органдары" деген жолдағы "4861" деген цифрлар "5171" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитет" деген жолдағы "117" деген цифрлар "118" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлықтың 3-қосымшасы осы Жарлықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) (күші жойылды - ҚР Президентінің 2010.09.22 № 1066 Жарлығымен).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                  Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2010 жылғы 9 сәуірдегі
№ 970 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
1999 жылғы 22 қаңтардағы
№ 29 Жарлығына
3-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы
Сот әкімшілігі жөніндегі комитеттің штат саны
ЛИМИТІ
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы
Сот әкімшілігі жөніндегі комитет                                   64
Астана және Алматы қалаларындағы, облыстардағы
сот әкімшілері, оның ішінде:                                     8432
сот әкімшілерінің аппараттары, облыстық және
оған теңестірілген соттардың кеңселері,
сот орындаушылары                                                3251
аудандық және оған теңестірілген соттардың кеңселері             4484
сот приставтары                                                   697
Қазақстан Республикасының жергілікті соттары
судьяларының штат саны
ЛИМИТІ
Облыстық және оған теңестірілген соттардың судьялары              574
Аудандық және оған теңестірілген соттардың судьялары             1945