О назначении Куанышева Д.О. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Республике Индия
Указ Президента Республики Казахстан от 11 мая 2010 года № 986
Назначить Куанышева Дулата Оразбековича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Республике Индия.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Д.О.Қуанышевты Қазақстан Республикасының Үндістан Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 11 мамырдағы № 986 Жарлығы
Дулат Оразбекұлы Қуанышев Қазақстан Республикасының Үндістан Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев