О назначении Рогова И.И. Председателем Конституционного Совета Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 июня 2010 года № 998
Назначить Рогова Игоря Ивановича Председателем Конституционного Совета Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

И.И.Роговты Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің Төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 15 маусымдағы № 998 Жарлығы
Игорь Иванович Рогов Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің Төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев