О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2009 года № 724
Указ Президента Республики Казахстан от 28 июня 2010 года № 1014
Подлежит опубликованию в
республиканской печати
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2009 года № 724 "Об учреждении образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан "Өркен" следующие изменения:
в пункте 1 и в подпункте 1) пункта 2 слова "Интеллектуальные школы Первого Президента Республики Казахстан" заменить словами "Назарбаев Интеллектуальные школы".
2. Правительству Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие после первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 724 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 28 маусымдағы № 1014 Жарлығы
Қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің "Өркен" білім беру грантын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 724 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы және 2-тармақтың 1) тармақшасындағы "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің интеллектуалды мектептері" деген сөздер "Назарбаев Зияткерлік мектептері" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық алғаш ресми жарияланғанынан кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев