О назначении Исекешева А.О. Заместителем Премьер-министра Республики Казахстан - Министром индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2011 года № 8
Назначить Исекешева Асета Орентаевича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан - Министром индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Ә.Ө.Исекешевті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары –  Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі № 8 Жарлығы
Әсет Өрентайұлы Исекешев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев