О назначении Казыханова Е.X. Министром иностранных дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2011 года № 10
Назначить Казыханова Ержана Хозеевича Министром иностранных дел Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Е.Х.Қазыхановты Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі № 10 Жарлығы
Ержан Хозеұлы Қазыханов Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев