О назначении Саудабаева К.Б. Государственным секретарем Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 апреля 2011 года № 28
Назначить Саудабаева Каната Бекмурзаевича Государственным секретарем Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Қ.Б.Саудабаевты Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 12 сәуірдегі № 28 Жарлығы
Қанат Бекмырзаұлы Саудабаев Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев