О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года № 392
Указ Президента Республики Казахстан от 12 апреля 2011 года № 33. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2017 года № 470
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2017 № 470.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года № 392 "О перечне должностей, замещаемых лицами высшего офицерского и начальствующего состава" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 20, ст. 201) следующее изменение:
в приложении 3 к вышеназванному Указу:
строку "Первый вице-министр - генерал-лейтенант полиции" изложить в следующей редакции:
"Министр внутренних дел - генерал-полковник полиции
Первый вице-министр - генерал-лейтенант полиции".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ

Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы № 392 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 12 сәуірдегі № 33 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 5 мамырдағы № 470 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2017 № 470 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Жоғары офицерлік және басшы құрамның адамдары атқаратын лауазымдар тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы № 392 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 20, 201-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықтың 3-қосымшасында:
"Бірінші вице-министр - полиция генерал-лейтенанты" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Ішкі істер министрі - полиция генерал-полковнигі
Бірінші вице-министр - полиция генерал-лейтенанты".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев