О назначении Умбетова С.А. Управляющим делами Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2011 года № 39
Назначить Умбетова Серика Абикеновича Управляющим делами Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

С.Ә.Үмбетовті Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 39 Жарлығы
Серік Әбікенұлы Үмбетов Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев