О назначении Мусаханова А.Т. акимом Алматинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2011 года № 52
Назначить Мусаханова Анзара Турсункановича акимом Алматинской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

А.Т.Мұсахановты Алматы облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 52 Жарлығы
Анзар Тұрсынханұлы Мұсаханов Алматы облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев