О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 января 2011 года № 1144 "Об объявлении 2011 года Годом 20-летия Независимости Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 22 июля 2011 года № 125
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 27 января 2011 года № 1144 «Об объявлении 2011 года Годом 20-летия Независимости Республики Казахстан» следующие изменения и дополнение:
в Плане мероприятий по проведению 20-летия Независимости Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
графу 4 строки, порядковый номер 64, изложить в следующей редакции:
«ОЮЛ «Ассоциация финансистов Казахстана» (по согласованию), НБ (по согласованию), МФ»;
строку, порядковый номер 67, исключить;
графу 4 строки, порядковый номер 97, изложить в следующей редакции:
«ОЮЛ «Ассоциация финансистов Казахстана» (по согласованию), НБ (по согласованию), МФ»;
в Примечании:
строки «АФН - Агентство по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций» и «РФЦА - Агентство по регулированию деятельности регионального финансового центра г. Алматы» исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
«ОЮЛ «Ассоциация финансистов Казахстана» - Объединение юридических лиц «Ассоциация финансистов Казахстана»;
ввести в состав Государственной комиссии по проведению Года 20-летия Независимости Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Ермегияева                  - Министра туризма и спорта
Талгата Амангельдиевича       Республики Казахстан,
Мусаханова                  - акима Алматинской области;
Анзара Турсункановича
строку:
«Саудабаев                  - Государственный секретарь
Канат Бекмурзаевич            Республики Казахстан - Министр
иностранных дел, председатель Комиссии»
изложить в следующей редакции:
«Саудабаев                  - Государственный секретарь Республики
Канат Бекмурзаевич            Казахстан, председатель Комиссии»;
вывести из состава указанной Комиссии: Досмухамбетова Т.М., Умбетова С.А.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"2011 жылды Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы жылы деп жариялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 1144 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 22 шілдедегі № 125 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «2011 жылды Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы жылы деп жариялау туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 1144 Жарлығына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығын өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 64-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы» ЗТБ (келісім бойынша), ҰБ (келісім бойынша), ҚМ»;
реттік нөмірі 67-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 97-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы» ЗТБ (келісім бойынша), ҰБ (келісім бойынша), ҚМ»;
Ескертпеде:
«ҚНРА - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі» және «АӨҚО - Қазақстан Республикасындағы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі» деген жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы» ЗТБ - «Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігі»;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы жылын өткізу жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына:
Ермегияев                    - Қазақстан Республикасының Туризм
Талғат Амангелдіұлы            және спорт министрі,
Мұсаханов                    - Алматы облысының әкімі
Анзар Тұрсынханұлы
енгізілсін;
мына:
«Саудабаев                   - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Қанат Бекмырзаұлы              хатшысы - Сыртқы істер министрі,
Комиссия төрағасы»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Саудабаев                   - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Қанат Бекмырзаұлы              хатшысы, Комиссия төрағасы»;
көрсетілген Комиссия құрамынан Т.М.Досмұхамбетов, С.Ә.Үмбетов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев