О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 6 сентября 2005 года № 1642 "Об утверждении Положения о прохождении службы в органах финансовой полиции Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 25 июля 2011 года № 127
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 6 сентября 2005 года № 1642 "Об утверждении Положения о прохождении службы в органах финансовой полиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 35, ст. 481).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдарында қызмет өткеру туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 қыркүйектегі № 1642 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 25 шілдедегі № 127 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдарында қызмет өткеру туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 қыркүйектегі № 1642 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 35, 481-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев