О назначении Мухамеджанова Б.А. акимом Мангистауской области
Указ Президента Республики Казахстан от 22 декабря 2011 года № 202
Назначить Мухамеджанова Бауржана Алимовича акимом Мангистауской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Б.Ә.Мұхаметжановты Маңғыстау облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 202 Жарлығы
Мұхаметжанов Бауыржан Әлімұлы Маңғыстау облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев