Об открытии Посольства Республики Казахстан в Республике Индонезия
Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2012 № 218
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Республикой Индонезия ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Джакарта (Республика Индонезия) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2012 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

Индонезия Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 218 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Индонезия Республикасымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Джакарта қаласында (Индонезия Республикасы) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев