О назначении Ахметова С.Н. Первым заместителем Премьер-министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 2012 года № 227
Назначить Ахметова Серика Ныгметулы Первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от должности акима Карагандинской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

С.Н.Ахметовті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 227 Жарлығы
Серік Нығметұлы Ахметов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары болып тағайындалсын, ол Қарағанды облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. НАЗАРБАЕВ