О назначении Сагинтаева Б. А. Министром экономического развития и торговли Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 2012 года № 230
Назначить Сагинтаева Бакытжана Абдировича Министром экономического развития и торговли Республики Казахстан, освободив от должности акима Павлодарской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Б.Ә.Сағынтаевты Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 230 Жарлығы
Бақытжан Әбдірұлы Сағынтаев Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі болып тағайындалсын, ол Павлодар облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев