Об Имашеве Б.М.
Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 2012 года № 234
В соответствии с пунктом 5 статьи 52 Конституции Республики Казахстан, пунктом 5 статьи 24 Конституционного закона Республики Казахстан «О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов» ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Прекратить полномочия депутата Сената Парламента Республики Казахстан Имашева Берика Мажитовича в связи с переходом на другую работу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

Б.М.Имашев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 234 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 52-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасының Парламенті және оның депутаттарының мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 24-бабы 5-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаты Берік Мәжитұлы Имашевтың өкілеттігі тоқтатылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев