О назначении Кусаинова А.К. акимом Карагандинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 2012 года № 239
Назначить Кусаинова Абельгази Калиакпаровича акимом Карагандинской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Ә.Қ.Құсайыновты Қарағанды облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 239 Жарлығы
Әбілғазы Қалиақпарұлы Құсайынов Қарағанды облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев