О назначении Кожамжарова К.П. акимом Акмолинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 21 января 2012 года № 243
Назначить Кожамжарова Кайрата Пернешовича акимом Акмолинской области, освободив от должности Председателя Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции).
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Қ.П.Қожамжаровты Ақмола облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 21 қаңтардағы № 243 Жарлығы
Қайрат Пернешұлы Қожамжаров Ақмола облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы) төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. НАЗАРБАЕВ