Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в городе Казань (Российская Федерация)
Указ Президента Республики Казахстан от 27 января 2012 года № 259
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Казань (Российская Федерация) Генеральное консульство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3.  Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

Қазан қаласында (Ресей Федерациясы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 259 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазан қаласында (Ресей Федерациясы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев