О внесении изменения и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 501 "О мерах по оптимизации должностей государственных служащих"
Указ Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2012 года № 293
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменение и дополнение в Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 501 «О мерах по оптимизации должностей государственных служащих» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 49, ст. 599; 2008 г., № 9, ст. 89; 2009 г., № 12, ст. 69; 2010 г., № 51, ст. 466; 2011 г., № 37, ст. 438; № 52, ст. 710):
в Реестре должностей административных государственных служащих по категориям, утвержденном названным Указом:
в разделе «Группа категорий С»:
категорию С-1 дополнить строкой следующего содержания:
«Заместитель председателя Комитета по контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций Национального Банка»;
абзац второй сноски изложить в следующей редакции:
«2Кроме ведомств центральных исполнительных органов, Национального Банка (создание департаментов в составе ведомств не предусмотрено, за исключением Комитета по контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций Национального Банка).».
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

"Мемлекеттік қызметшілердің лауазымдарын оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 501 Жарлығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 8 сәуірдегі № 293 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Мемлекеттік қызметшілердің лауазымдарын оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 501 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 49, 599-құжат; 2008 ж., № 9, 89-құжат; 2009 ж., № 12, 69-құжат; 2010 ж., № 51, 466-құжат; 2011 ж., № 37, 438-құжат; № 52, 710-құжат) өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер лауазымдарының санаттары бойынша тізілімінде:
«С санаттарының тобы» бөлімінде:
С-1 санаты мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«Ұлттық Банктің Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын бақылау мен қадағалау комитеті төрағасының орынбасары»;
сілтеменің екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«2 Орталық атқарушы органдардың, Ұлттық Банктің ведомстволарынан басқа (Ұлттық Банктің Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын бақылау мен қадағалау комитетінен басқа, ведомстволар құрамында департаменттер құру көзделмейді).».
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев