О нагрждении орденом "Достық" I степени Лаврова С.В.
Указ Президента Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 333
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За вклад в укрепление и развитие двусторонних отношений между Республикой Казахстан и Российской Федерацией наградить орденом "Достық" I степени Лаврова Сергея Викторовича - Министра иностранных дел Российской Федерации.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

С.В. Лавровты I дәрежелі "Достық" орденімен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 333 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы екіжақты қарым-қатынастарды нығайтуға және дамытуға қосқан үлесі үшін Ресей Федерациясының Сыртқы істер министрі Сергей Викторович Лавров I дәрежелі "Достық" орденімен наградталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. НАЗАРБАЕВ