О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 марта 2007 года № 294 "О перечне объектов, не подлежащих передаче в концессию"
Указ Президента Республики Казахстан от 28 июня 2012 года № 348. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 14 ноября 2017 года № 583
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 14.11.2017 № 583 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 5 марта 2007 года № 294 "О перечне объектов, не подлежащих передаче в концессию" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 7, ст. 80) следующие изменения:
в перечне объектов, не подлежащих передаче в концессию, утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Организации здравоохранения, осуществляющие деятельность в сфере службы крови, профилактики ВИЧ/СПИД, организации медицины катастроф.";
пункты 7 и 8 исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

"Концессияға беруге жатпайтын обьектілердің тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 5 наурыздағы № 294 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 348 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 583 Жарлығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 14.11.2017 № 583 Жарлығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Концессияға беруге жатпайтын обьектілердің тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 5 наурыздағы
№ 294 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж.,
№ 7, 80-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген концессияға беруге жатпайтын обьектілердің тізбесінде:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Қан қызметі, АИТВ/ЖИТС профилактикасы, апаттар медицинасын ұйымдастыру саласындағы қызметті жүзеге асыратын денсаулық сақтау ұйымдары.";
7 және 8-тармақтар алып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев