О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 26 сентября 2011 года № 153 "Об утверждении стандарта государственной услуги «Апостилирование официальных документов, исходящих из судебных органов"
Указ Президента Республики Казахстан от 1 августа 2012 года № 361
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 26 сентября 2011 года № 153 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Апостилирование официальных документов, исходящих из судебных органов» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 54, ст. 765).
2. Настоящий Указ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

"Сот органдарынан шығатын ресми құжаттарға апостиль қою" мемлекеттік қызметтер стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 26 қыркүйектегі № 153 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 тамыздағы № 361 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
Қаулы етемін:
1. «Сот органдарынан шығатын ресми құжаттарға апостиль қою» мемлекеттік қызметтер стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 26 қыркүйектегі № 153 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 54, 765-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                     Н.НАЗАРБАЕВ