О назначении Мусина А. Е. Председателем Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
Указ Президента Республики Казахстан от 21 сентября 2012 года № № 381
Назначить Мусина Аслана Еспулаевича Председателем Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета, освободив от должности Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

А.Е.Мусинді Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 21 қыркүйектегі № 381 Жарлығы
Аслан Есболайұлы Мусин Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің төрағасы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                     Н.Назарбаев